24 Saatte Etkili Aşk Duası | Pişman Etme ve Geri Getirme için Aşk Ritüeli

✓24 SAATTE ETKİLİ AŞK DUASI

Aşk duaları arasında en kuvvetlisi denenmiş ve çok tesirli 3’lü vefk ilminden 1 günde etkili aşk duası ritüelini sizlere ayrıntılı olarak bu sayfada göstermek istiyoruz. Manevi bilge aleminden Aşk ritüeli, Garantili aşk duası, Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, aşk duaları yapmak için anında etkili aşk duası yapan gerçek medyum hoca arayanlara şifa olacak çok tesirli gizli ritüel sizlerle..


Yazı içerisinde gördüğünüz tüm vefk, tılsım ve duaların resimlerini indirebilirsiniz. Manevi bilge ritüel aleminden çok kuvvetli olan 24 Saatte etkili aşk duası ritüelini yaptığınızda sevdiğinize kavuşacağınıza emin olabilirsiniz. Vefkin tüm kenar köşelerinde Ya Vedud Esması yazıyor. Vefkin 4 taraflı orta kısımlarında 7’li Hatemi Şerif İsmi-Azam mührü yazıyor bu mühür iki ucu keskin bir kılıç gibidir aşk ritüeli niyeti ile yazıldığında karşı taraftan büyük bir muhabbet göreceğinize emin olabilirsiniz.

Vefk iç kısımlarını hazırlarken dikkatli okumanızı tavsiye ediyorum yazıda bunu detaylı olarak gösterdim. Çok az medyum ve hocaların bildiğği, Ebced ilmini kullanarak isimlerinizin Ebced hesaplaması ve Enfal Suresi 63.Ayetin Ebced değerini ve Ya Vedud Esmasının Ebced değerini toplayarak vefk içindeki sayıları sırasıyla yazıyorsunuz bu işlem çok güçlü bir aşk duası için yapılmaktadır niyetiniz hayırlı olması gerekiyor. Hak eden birini köpek gibi pişman etme ve aşık etme duası niyetiyle yapılırsa gözlerinize dahi inanamayacağınız aşk ve muhabbet göreceksiniz. Anında etkili gerçek medyum hocadan aşk duası arayanlar kesinlikle yazıda anlattıklarımızı eksiksiz bir şekilde yaparsa bağlama büyüsü gibi çok etkili sonuç alacaktır. Gideni geri getirme ve kendine aşk ile bağlama gideni geri getirme, pişman etme aşk büyüsü etkisine girmiş gibi birini etkilemek isteyenler bunu büyüsüz olarak okuyup yapmaları mümkündür.

✓24 SAATE ETKİSİ NELERDİR NASIL ANLAŞILIR?

Ritüeli yaptığınız kişiye anında etki etmeye başlar, Vefki yazdığınız anda niyet ettiğiniz kişi olumlu yönde etkilenmeye başlayacaktır. Bu etkiler nelerdir? bunlardan kısaca bahsedeyim; aklı kalbi ve fikri size karşı olumlu yönde hislerle dolmaya başlar. Ayrıldığına pişmanlık duymaya başlar, sizi görmek ister, sizi sürekli özler, ağzı dili bozuksa sizi rahatsız edici konuşmaları varsa dili bağlanır, eğer sizi terk etmişse geri dönmek ve sizinle olmak ister sürekli bu hisleri gün geçtikçe artar siz olmadan yaşayamayacağını düşünür, büyük bir pişmanlık duyar sizi üzdüğü için gönlünüzü almak ve sizinle olmak istemesine yönelik hislere kapılır. Siz niyet ederek dualarınızı okumaya başladığınızda bu etkiler her gün katlanarak artacaktır karşı taraf bunu anlamaz doğal gelişir.

✓RİTÜELİ BEN YAPAMAM DİYENLER!!

Ritüeli sizin adınıza daha profesyonel bir çalışma ile adabına uygun medyumlar ve aşk büyüsü yapanlar uygulayabilir. Aşk büyüsü yapanlara danışanlar sürekli yaptırdıkları ritüeller var! Sizin için Vekaleten Vefkinizi hazırlarlar, Günlük okumaları 21 gün boyunca yaparlar. Vefki taşımak isterseniz kargo ile vefkinizi yollarlar. Ben hiç bir şey ile uğraşmayayım siz yapın her şeyi derseniz, Sizin adınıza vefkinizi gerektirdiği koşullarda evinde yüksek bir yerde muhafaza eder ve 41 gün sonra vakti geldiğinde denize götürür sizin için niyet duasını okur suya bırakır. El emeğimi ve sizin için yapacakları işlemlerin ücretini öder siz yapın her şeyi diyorsanız onlara ulaşmanız yeterlidir. Çalışmaya başladığında Vefk resimlerinizi ve yaptığ tüm işlemlerin fotoğraflarını sizinle paylaşır içiniz rahat olsun. Aşk büyüsü yapanlardan profesyonel manevi destek almak isterseniz iyi araştırın sitemizdeki tavsiye edilen hoca ve medyumlara ulaşın